Podszywarki Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
  • Uniwersalna, przenośna podszywarka do cienkich i średnich materiałów. Doskonała do rękawów, nogawek, spódnic i żakietów, podszywa ściegiem jednostronnie krytym.

  • Podszywarka 1-nitkowa, szyjąca ściegiem jednostronnie krytym, krótkoramienna, przeznaczona do podszywania materiałów średnich, wyposażona w silnik sprzęgłowy, max. 3000 ściegów/min, długość ściegu 3 - 8 mm.

  • Podszywarka 1-nitkowa, szyjąca ściegiem dwustronnie krytym, z interwałem (mechanizm nastawnego przeskoku ściegu 1:1, 1:2, 1:3-dostępny na zamówienie), przeznaczona do podszywania materiałów średnich i grubych, posiada wypieracze eliminujące przebicia podczas przeszywania na szwach poprzecznych.

  • Podszywarka 1-nitkowa, szyjąca ściegiem dwustronnie krytym, z interwałem (mechanizm nastawnego przeskoku ściegu 1:1, 1:2, 1:3-dostępny na zamówienie), przeznaczona do podszywania materiałów cienkich oraz średnich, posiada wypieracze eliminujące przebicia podczas przeszywania na szwach poprzecznych.

  • Uniwersalna, przenośna podszywarka do cienkich i średnich materiałów.Doskonała do nogawek, rękawów spódnic i żakietów.Wyposażona w podnośnik kolanowy, silnik na 230V i stojak na nici.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów