Owerloki Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
  • Owerlok Juki MO 6814S to 2-igłowy, 4-nitkowy owerlok renomowanej firmy Juki, przeznaczony do lekkich i średnich materiałów. Maksymalna prędkość szycia 7000 ściegów/minutę.Zastosowano również zamknięty system smarowania igielnicy, co skutecznie zapobiega przedostawaniu się kurzu do wnętrza maszyny oraz bezpośredni napęd igielnicy, dzięki któremu zwiększa...

  • Overlock 4-nitkowy JACK E4  wyposażony w zintegrowany energooszczędny silnik zamontowany w głowicy bezpośrednio na wale głównym maszyny (system Direct Drive), który gwarantuje cichą i niezawodną pracę oraz mniejsze zużycie energii elektrycznej.

  • Owerlok JACK JK-799S (JK-799S-4) 2-igłowy, 4-nitkowy przeznaczony do szycia lekkich i średnich materiałów, o rozstawie igieł 2 mm, szyjący z szerokością ściegu 4 mm.Posiada transport różnicowy dolny ząbkowy, potrafi szyć z prędkością do 5500 wkłuć na minutę i posiada funkcję automatycznego obcinania nici.

  • Owerlok JACK C4 2-igłowy, 5-nitkowy (C4-5) przeznaczony do szycia lekkich i średnich materiałów, o rozstawie igieł 5 mm, szyjący z szerokością ściegu 5 mm.Posiada transport różnicowy dolny ząbkowy, potrafi szyć z prędkością do 7000 wkłuć na minutę.

  • Owerlok JACK 798TDI-4 (JK-798TDI-4) 2-igłowy, 4-nitkowy przeznaczony do szycia średnich i ciężkich materiałów, o rozstawie igieł 2 mm, szyjący z szerokością ściegu 4 mm. Posiada podwójny transport - dolny ząbkowy oraz górny. Potrafi szyć z prędkością do 7000 wkłuć na minutę.

  • Overlock 5-nitkowy z transportem dolnym ząbkowym. Posiada system centralnego smarowania. Przeznaczony do szycia średnich i ciężkich materiałów, np. jeansy.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów