Stębnówki Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • Stębnówka 1-igłowa, transport dolny ząbkowy, długość ściegu do 4 mm, prędkość szycia do 5500 ściegów/min, centralne smarowanie, do szycia materiałów lekkich i średnich.

  • Stębnówka 1- igłowa, transport ząbkowo - igłowy, prędkość szycia do 5000 ścieg/min, długość ściegu do 4 mm, do szycia materiałów tzw. "trudnych", narażonych na przesuwanie warstw oraz do wielowarstwowego szycia cięższych materiałów.

  • Najnowocześniejsza stębnówka 1-igłowa, z napędem direct drive, silnik wbudowany w głowicę. Maszyna została całkowicie zdiditalizowana, co umożliwia łatwą regulację ustawień. Posiada nowoczesny system programowania ruchu ząbków.

  • Najwyższy model automatycznej stebnówki 1-igłowej z transportem dolnym ząbkowym oraz energooszczędnym silnikiem wbudowanym w głowicę (Direct Drive). Maszyna posiada wbudowany panel operacyjny z informacjami głosowymi w języku angielskim.

  • JACK F4 to 1-igłowa, uniwersalna stebnówka przeznaczona do szycia materiałów lekkich i średnich. Posiada automatyczne pozycjonowanie igły oraz transport ząbkowy. Na uwagę zasługuje oświetlenie LED z pięciostopniową regulacją natężenia światła. Zastosowany zintegrowany silnik SERVO w głowicy,

  • JACK A2 to nowoczesna stebnówka 1-igłowa z automatycznymi funkcjami, przeznaczona do szycia lekkich i średnich materiałów.Stębnówka posiada funkcje automatycznego obcinania nici oraz pozycjonowania igły. Dodatkowo wyposażona jest w zintegrowane 3-stopniowe oświetlenie LED oraz centralny system smarowania.

  • Stębnówka 1-igłowa z transportem dolnym ząbkowym, regulowana długość ściegu do 5 mm, prędkość szycia do 4500 ściegów/min, wysokość podnoszenia stopki 13 mm, centralne smarowanie. Maszyna przeznaczona do materiałów lekkich i średnich. System igieł DBx1 (#14) #9-#18Maszyna kompletna ze stołem i silnikiem

  • Nowoczesna stębnówka 1-igłowa ze zintegrowanym silnikiem servo oraz funkcjami automatycznymi: obcinanie nici, pozycjonowanie igły, podnoszenie stopki, rygiel początkowy i końcowy, transport ząbkowy, przeznaczona do szycia materiałów lekkich i średnich. Maszyna wyposażona w zintegrowane energooszczędne oświetlenie LED.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów