Produkty przemysłowe Jest 63 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 63 elementów
 • Stębnówka 1-igłowa, transport dolny ząbkowy, długość ściegu do 4 mm, prędkość szycia do 5500 ściegów/min, centralne smarowanie, do szycia materiałów lekkich i średnich.

 • Stębnówka 1- igłowa, transport ząbkowo - igłowy, prędkość szycia do 5000 ścieg/min, długość ściegu do 4 mm, do szycia materiałów tzw. "trudnych", narażonych na przesuwanie warstw oraz do wielowarstwowego szycia cięższych materiałów.

 • Najnowocześniejsza stębnówka 1-igłowa, z napędem direct drive, silnik wbudowany w głowicę. Maszyna została całkowicie zdiditalizowana, co umożliwia łatwą regulację ustawień. Posiada nowoczesny system programowania ruchu ząbków.

 • Najwyższy model automatycznej stebnówki 1-igłowej z transportem dolnym ząbkowym oraz energooszczędnym silnikiem wbudowanym w głowicę (Direct Drive). Maszyna posiada wbudowany panel operacyjny z informacjami głosowymi w języku angielskim.

 • JACK F4 to 1-igłowa, uniwersalna stebnówka przeznaczona do szycia materiałów lekkich i średnich. Posiada automatyczne pozycjonowanie igły oraz transport ząbkowy. Na uwagę zasługuje oświetlenie LED z pięciostopniową regulacją natężenia światła. Zastosowany zintegrowany silnik SERVO w głowicy,

 • JACK A2 to nowoczesna stebnówka 1-igłowa z automatycznymi funkcjami, przeznaczona do szycia lekkich i średnich materiałów.Stębnówka posiada funkcje automatycznego obcinania nici oraz pozycjonowania igły. Dodatkowo wyposażona jest w zintegrowane 3-stopniowe oświetlenie LED oraz centralny system smarowania.

 • Stębnówka 1-igłowa z transportem dolnym ząbkowym, regulowana długość ściegu do 5 mm, prędkość szycia do 4500 ściegów/min, wysokość podnoszenia stopki 13 mm, centralne smarowanie. Maszyna przeznaczona do materiałów lekkich i średnich. System igieł DBx1 (#14) #9-#18Maszyna kompletna ze stołem i silnikiem

 • Nowoczesna stębnówka 1-igłowa ze zintegrowanym silnikiem servo oraz funkcjami automatycznymi: obcinanie nici, pozycjonowanie igły, podnoszenie stopki, rygiel początkowy i końcowy, transport ząbkowy, przeznaczona do szycia materiałów lekkich i średnich. Maszyna wyposażona w zintegrowane energooszczędne oświetlenie LED.

 • Owerlok Juki MO 6814S to 2-igłowy, 4-nitkowy owerlok renomowanej firmy Juki, przeznaczony do lekkich i średnich materiałów. Maksymalna prędkość szycia 7000 ściegów/minutę.Zastosowano również zamknięty system smarowania igielnicy, co skutecznie zapobiega przedostawaniu się kurzu do wnętrza maszyny oraz bezpośredni napęd igielnicy, dzięki któremu zwiększa...

 • Overlock 4-nitkowy JACK E4  wyposażony w zintegrowany energooszczędny silnik zamontowany w głowicy bezpośrednio na wale głównym maszyny (system Direct Drive), który gwarantuje cichą i niezawodną pracę oraz mniejsze zużycie energii elektrycznej.

 • Owerlok JACK JK-799S (JK-799S-4) 2-igłowy, 4-nitkowy przeznaczony do szycia lekkich i średnich materiałów, o rozstawie igieł 2 mm, szyjący z szerokością ściegu 4 mm.Posiada transport różnicowy dolny ząbkowy, potrafi szyć z prędkością do 5500 wkłuć na minutę i posiada funkcję automatycznego obcinania nici.

 • Owerlok JACK C4 2-igłowy, 5-nitkowy (C4-5) przeznaczony do szycia lekkich i średnich materiałów, o rozstawie igieł 5 mm, szyjący z szerokością ściegu 5 mm.Posiada transport różnicowy dolny ząbkowy, potrafi szyć z prędkością do 7000 wkłuć na minutę.

Pokazuje 1 - 12 z 63 elementów